Пресса о нас: РОДИНА ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ ОТРИМАЛА КВАРТИРУ В НОВОБУДОВІ

Життя нашого земляка Євгенія Короти обірвала ворожа куля. На початку 2015 року машину, в якій їхали українські бійці, безжально обстріляли війська противника. На Київщині у загиблого героя АТО залишилися дружина та син.

Захищати цілісність України 44-річний Євгеній пішов добровільно. Пропри те, що сам був родом із Луганщини, різко критикував сепаратистські настрої та вболівав за долю України. Такі переконання і спонукали чоловіка поповнити лави добровольчого батальйону…

Після загибелі годувальника родина Корот (з якою Євгеній понад 10 років тому переїхав на Київщину) опинилася в складному матеріальному становищі. Сім’я мешкала у невеличкому будиночку без особливих зручностей.

Тому питання забезпечення родини Героя житлом стало більш, ніж нагальним. І завдяки зусиллям багатьох людей житлове питання було вирішено.

5 грудня представники забудовника ЖК «Супутник» урочисто передали дружині загиблого Нелі Короті ключі від нової квартири в будинку на вулиці Інститутській, що в селі Гатному.

Зворушливій миті передував виступ рідних Євгенія, які щиро дякували всім, хто сприяв вирішенню питання — представникам компанії-забудовника Антону Лашину, Владиславу Кононову, Михайлу Тарасюку, сільському голові Броніславу Корицькому, його заступнику Сергію Вітенку. До речі, це вже не перший випадок, коли ЖК «Супутник» стає учасником таких акцій. Зокрема, у Ходосівці забудовник допоміг спорудити пам’ятник загиблим воїнам АТО.

Сьогодні нова квартира по-особливому потрібна родині Корот, адже незадовго після загибелі Євгенія у його сина народилася перша донька. Дівчинку назвали на честь дідуся-Героя Євгенією.

Чи існують в світі слова, які здатні описати подвиг Людини, жертву бійців, які віддали власне життя в ім’я кращого майбутнього рідної країни, в ім’я кращої долі прийдешніх поколінь. Військові говорять: слова зайві. Тому наші справи, добрі справи є найкращою вдячністю за їхні героїчні вчинки.

Источник: Гатненська сільська рада (http://gatne.rada.org.ua/news/10-37-18-13-12-2016/)

Новости
ход строительства
Записатися

×

Зворотній дзівнок!

Заповніть контакту форму і наш меннеджер зв’яжиться з вами

×
Купити квартиру

×

Жилье в курортной зоне с городской инфраструктурой! Жилой комплекс «Новая Конча-Заспа» находится в 7 км от Киева, в Киево — Святошинском районе Киевской области.


У нас вы можете купить квартиру на любой вкус. Для вашего удобства в комфортном загородном комплексе мы объединили однокомнатные квартиры, двухкомнатные квартиры, коттеджи и таунхаусы.

×
×